Hizmetler / Tedaviler

Diş taşı temizliği, dişeti hastalıklarının tedavileri, cerrahi işlemler, dolgu, kanal tedavisi, prostetik diş tedavisi, çocuk ağız ve diş sağlığı hizmetleri ve ortodontik tedavi hizmetleri verilmektedir. 

Dişeti Hastalıklarının Tedavisi: Dişleri çevreleyen dişeti ve kemikteki ağrı, kanama, hassasiyet gibi rahatsızlıklar diş taşı temizliği ile beraber ileri tedavi yöntemleri ile tedavi edilmektedir. 

Dişlerdeki Madde Kayıplarının Tedavisi: Dişlerde çürük ya da kırık sonucu meydana gelen madde kayıplarının, dolgu, kanal tedavisi ve prostetik yaklaşım ile tedavi edilmesinin yanısıra, gerekli görüldüğü durumlarda diş çekimi de uygulanmaktadır. 

Cerrahi İşlemler: Tedavi edilemeyecek derecede madde kaybına uğramış dişlerin ve gömülü dişlerin çekimi ile beraber, çene kemiklerini ilgilendiren tüm rahatsızlıkların cerrahi tedavileri, çene kırıklarının tedavisi ve maksillofasial cerrahi ve ortognatik tedavi yapılmaktadır. 

Prostetik Diş Tedavisi: Diş kayıplarına bağlı oluşan estetik ve fonksiyonel problemler kron, köprü gibi çeşitli prostetik tedavi yaklaşımları ile tedavi edilebilmektedir. Çocuklarda Diş Tedavisi: 0–12 yaş arası çocukların ağız ve diş sağlığı ile ilgili problemleri giderilmekte, koruyucu diş hekimliği uygulamalarının yanı sıra, ağız hijyeni eğitimi verilmekte, travma, diş eksikliği tedavileri ile beraber, genel anestezi altında dolgu ve diş çekimi uygulanmaktadır. 

İmplant Tedavileri (implant ve implant-üstü potezler)


Estetik Diş Hekimliği ( Diş Beyazlatma, Porselen laminalar, zirkonyum kronlar )


Ağız, Diş ve Çene Hastalıkları cerrahisi ( Diş çekimleri, 20.yaş dişi çekimleri, Gömük diş operasyonları, Apikal rezeksiyon operasyonları, Sinüs lifting operasyonu (Sinüs tabanı yükseltme operasyonu), Alveol Kreti Düzeltme, Kemik grefti (Kemik tozu) uygulamaları, İnley-Onley Kemeik Greti Uygulamaları gibi tedaviler yapılmaktadır.


Endodonti (Kanal Tedavileri)


Protez ( Sabit ve Hareketli Protezler). Sabit Protezler: Porselen kron-köprüler, Zirkonyum Kron-Köprüler, Porselen lamina uygulamaları.. Hareketli Protezler: Total protezler, Parsiyel Protezler, Hassas tutuculu protezler, İmplant-üstü hareketli protezler (overdentures) tedavileri sunulmaktadır.


Periodontoloji (Diş taşlarının temizlenmesi , Periodontal Küretaj, Gingivektomi, Gingivoplasti, Flep Operasyonları, Dişeti operasyonları, Kron boyu uzatılması operasyonu gibi tedavileridir


Konservatif ( Restoratif ) Diş Tedavileri ( Kompozit dolgular, Porselen İnley, Porselen Onley tedavileri yapılmaktadır.